25.06.2011r. Gminny Ludowy Zespół Sportowy Olimpia Dąbrowa zmieniła swój herb.

Na ten pomysł wpadła dwójka naszych zawodników na początku czerwca 2011r. Przedstawili oni ten cel również naszemu zawodnikowi Krzysztofowi Kasprzakowi, który to po kilku radach, korektach zajął się tworzeniem tego projektu od strony graficznej.

Herb już był gotowy. Skontaktowaliśmy się z wójtem Gminy Dąbrowa panem Marcinem Barczykowskim i całym zarządem naszego klubu. Wszystkim przedstawiliśmy ten pomysł i zapytaliśmy o zgodę, którą bez najmniejszych problemów otrzymaliśmy i tak od tamtego dnia ten herb będzie dla nas najważniejszy.

Nasze nowe logo jest w kształcie okręgu wypełnionym dwoma kolorami a te kolory to oczywiście barwy naszego klubu. Jest w nim również akcent tego, że jesteśmy z Dąbrowy. W jego centrum zamieściliśmy dąb, który znajduje się w herbie naszej Gminy i datę powstania naszego klubu. W górnej części na żółtym tle zamieściliśmy niebieski, drukowany napis ,,Olimpia" a w dolnej części również na żółtym tle niebieski, drukowany napis ,,Dąbrowa". Po bokach na żółtym tle znajdują się dwie białe gwiazdki ze złotymi obwódkami, które mają symbolizować zwycięstwo i sukcesy, które miejmy nadzieję nasza drużyna będzie osiągać.

Dziękujemy zawodnikom za pomysł i realizację tego dzieła. Wielkie podziękowania składamy panu Wójtowi i całemu zarządowi Olimpii.