GLZS Olimpia D±browa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
- Zootechnik Kołuda Wielka
Cukrownik PENA Tuczno - Promień Szczepanowo
LZS Palczyn - Olimpia D±browa
Arkadia Jaksice - Zagłębie Piechcin
LZS Wielowie¶ -
Pogoń II Mogilno - Błyskawica Broniewice

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
6:0 Błyskawica Broniewice
0:3 Pogoń II Mogilno
Zagłębie Piechcin 3:0 LZS Wielowie¶
Olimpia D±browa 9:3 Arkadia Jaksice
Promień Szczepanowo 3:0 LZS Palczyn
Zootechnik Kołuda Wielka Cukrownik PENA Tuczno

Statystyki drużyny

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2012-08-25 Promień Szczepanowo 0:2 Cukrownik PENA Tuczno zobacz ›
2012-08-25 Olimpia D±browa 8:1 LZS Palczyn relacja ›
2012-08-25 Zagłębie Piechcin 4:1 Arkadia Jaksice zobacz ›
2012-08-26 Zootechnik Kołuda Wielka 2:6 zobacz ›
2012-08-26 2:6 LZS Wielowie¶ zobacz ›
2012-08-26 Błyskawica Broniewice 0:5 Pogoń II Mogilno zobacz ›
2012-09-01 3:2 Pogoń II Mogilno zobacz ›
2012-09-01 Cukrownik PENA Tuczno 1:4 Olimpia D±browa relacja ›
2012-09-02 LZS Wielowie¶ 3:3 Błyskawica Broniewice zobacz ›
2012-09-02 Arkadia Jaksice 6:2 zobacz ›
2012-09-02 LZS Palczyn 0:6 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2012-09-02 Zootechnik Kołuda Wielka 3:2 Promień Szczepanowo zobacz ›
2012-09-08 Promień Szczepanowo 0:6 zobacz ›
2012-09-08 Olimpia D±browa 3:0 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2012-09-08 Zagłębie Piechcin 4:1 Cukrownik PENA Tuczno zobacz ›
2012-09-09 4:1 LZS Palczyn zobacz ›
2012-09-09 Błyskawica Broniewice 3:2 Arkadia Jaksice zobacz ›
2012-09-09 Pogoń II Mogilno 2:1 LZS Wielowie¶ zobacz ›
2012-09-15 Cukrownik PENA Tuczno 3:0 zobacz ›
2012-09-15 Promień Szczepanowo 1:1 Olimpia D±browa relacja ›
2012-09-16 8:0 LZS Wielowie¶ zobacz ›
2012-09-16 Arkadia Jaksice 1:5 Pogoń II Mogilno zobacz ›
2012-09-16 LZS Palczyn 2:9 Błyskawica Broniewice zobacz ›
2012-09-16 Zootechnik Kołuda Wielka 0:3 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2012-09-22 Olimpia D±browa 1:4 relacja ›
2012-09-22 Zagłębie Piechcin 10:0 Promień Szczepanowo zobacz ›
2012-09-23 1:3 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2012-09-23 Błyskawica Broniewice 6:3 Cukrownik PENA Tuczno zobacz ›
2012-09-23 Pogoń II Mogilno 5:0 LZS Palczyn zobacz ›
2012-09-23 LZS Wielowie¶ 0:2 Arkadia Jaksice zobacz ›
2012-09-29 Cukrownik PENA Tuczno 2:4 Pogoń II Mogilno zobacz ›
2012-09-29 Promień Szczepanowo 3:0 zobacz ›
2012-09-29 Olimpia D±browa 1:1 Zagłębie Piechcin relacja ›
2012-09-30 4:2 Arkadia Jaksice zobacz ›
2012-09-30 LZS Palczyn 1:0 LZS Wielowie¶ zobacz ›
2012-09-30 Zootechnik Kołuda Wielka 2:1 Błyskawica Broniewice zobacz ›
2012-10-06 Zagłębie Piechcin 2:2 zobacz ›
2012-10-07 0:3 Olimpia D±browa relacja ›
2012-10-07 Błyskawica Broniewice 0:1 Promień Szczepanowo zobacz ›
2012-10-07 Pogoń II Mogilno 2:0 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2012-10-07 LZS Wielowie¶ 2:6 Cukrownik PENA Tuczno zobacz ›
2012-10-07 Arkadia Jaksice 2:3 LZS Palczyn zobacz ›
2012-10-13 Cukrownik PENA Tuczno 1:0 Arkadia Jaksice zobacz ›
2012-10-13 Olimpia D±browa 3:0 Błyskawica Broniewice relacja ›
2012-10-13 Zagłębie Piechcin 4:1 zobacz ›
2012-10-14 6:2 LZS Palczyn zobacz ›
2012-10-14 Zootechnik Kołuda Wielka 0:3 LZS Wielowie¶ zobacz ›
2012-10-14 Promień Szczepanowo 1:3 Pogoń II Mogilno zobacz ›
2012-10-21 Błyskawica Broniewice 1:3 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2012-10-21 LZS Wielowie¶ 4:6 Promień Szczepanowo zobacz ›
2012-10-21 Arkadia Jaksice 0:3 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2012-10-21 LZS Palczyn 2:4 Cukrownik PENA Tuczno zobacz ›
2012-11-11 Pogoń II Mogilno 3:0 Olimpia D±browa relacja ›
10  2012-10-27 Olimpia D±browa 8:2 LZS Wielowie¶ relacja ›
10  2012-10-27 Zagłębie Piechcin 1:0 Pogoń II Mogilno zobacz ›
10  2012-10-28 2:0 Cukrownik PENA Tuczno zobacz ›
10  2012-10-28 Zootechnik Kołuda Wielka 7:0 LZS Palczyn zobacz ›
10  2012-10-28 Promień Szczepanowo 3:3 Arkadia Jaksice zobacz ›
10  2012-10-28 1:4 Błyskawica Broniewice zobacz ›
11  2012-11-03 Błyskawica Broniewice 0:4 zobacz ›
11  2012-11-03 Cukrownik PENA Tuczno 1:3 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
11  2012-11-04 Pogoń II Mogilno 7:3 zobacz ›
11  2012-11-04 LZS Wielowie¶ 0:3 Zagłębie Piechcin zobacz ›
11  2012-11-04 Arkadia Jaksice 2:2 Olimpia D±browa relacja ›
11  2012-11-04 LZS Palczyn 2:5 Promień Szczepanowo zobacz ›
12  2013-04-06 3:0 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
12  2013-04-07 LZS Wielowie¶ 3:0 zobacz ›
12  2013-04-07 LZS Palczyn 0:3 Olimpia D±browa zobacz ›
12  2013-05-01 Cukrownik PENA Tuczno 5:2 Promień Szczepanowo zobacz ›
12  2013-05-01 Arkadia Jaksice 2:2 Zagłębie Piechcin zobacz ›
12  2013-05-01 Pogoń II Mogilno 4:0 Błyskawica Broniewice zobacz ›
13  2013-04-13 Olimpia D±browa 3:2 Cukrownik PENA Tuczno zobacz ›
13  2013-04-14 Pogoń II Mogilno 1:0 zobacz ›
13  2013-04-14 Błyskawica Broniewice 8:2 LZS Wielowie¶ zobacz ›
13  2013-04-14 0:3 Arkadia Jaksice zobacz ›
13  2013-04-14 Zagłębie Piechcin 3:0 LZS Palczyn zobacz ›
13  2013-04-14 Promień Szczepanowo 1:4 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
14  2013-04-20 Cukrownik PENA Tuczno 2:1 Zagłębie Piechcin zobacz ›
14  2013-04-21 9:2 Promień Szczepanowo zobacz ›
14  2013-04-21 Zootechnik Kołuda Wielka 2:1 Olimpia D±browa zobacz ›
14  2013-04-21 LZS Palczyn 3:0 zobacz ›
14  2013-04-21 Arkadia Jaksice 4:1 Błyskawica Broniewice zobacz ›
14  2013-04-21 LZS Wielowie¶ 2:7 Pogoń II Mogilno zobacz ›
15  2013-04-27 Olimpia D±browa 2:0 Promień Szczepanowo relacja ›
15  2013-04-28 LZS Wielowie¶ 0:12 zobacz ›
15  2013-04-28 Pogoń II Mogilno 4:2 Arkadia Jaksice zobacz ›
15  2013-04-28 Błyskawica Broniewice 3:0 LZS Palczyn zobacz ›
15  2013-04-28 0:3 Cukrownik PENA Tuczno zobacz ›
15  2013-04-28 Zagłębie Piechcin 2:0 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
16  2013-05-05 5:1 Olimpia D±browa relacja ›
16  2013-05-05 Promień Szczepanowo 0:6 Zagłębie Piechcin zobacz ›
16  2013-05-05 Zootechnik Kołuda Wielka 3:0 zobacz ›
16  2013-05-05 Cukrownik PENA Tuczno 1:0 Błyskawica Broniewice zobacz ›
16  2013-05-05 LZS Palczyn 0:3 Pogoń II Mogilno zobacz ›
16  2013-05-05 Arkadia Jaksice 2:3 LZS Wielowie¶ zobacz ›
17  2013-05-11 Zagłębie Piechcin 3:1 Olimpia D±browa zobacz ›
17  2013-05-12 Arkadia Jaksice 2:9 zobacz ›
17  2013-05-12 LZS Wielowie¶ 3:0 LZS Palczyn zobacz ›
17  2013-05-12 Pogoń II Mogilno 1:1 Cukrownik PENA Tuczno zobacz ›
17  2013-05-12 Błyskawica Broniewice 1:0 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
17  2013-05-12 0:3 Promień Szczepanowo zobacz ›
18  2013-05-18 Olimpia D±browa 3:0 zobacz ›
18  2013-05-18 Cukrownik PENA Tuczno 4:1 LZS Wielowie¶ zobacz ›
18  2013-05-19 2:2 Zagłębie Piechcin zobacz ›
18  2013-05-19 Promień Szczepanowo 7:1 Błyskawica Broniewice zobacz ›
18  2013-05-19 Zootechnik Kołuda Wielka 2:6 Pogoń II Mogilno zobacz ›
18  2013-05-19 LZS Palczyn 0:3 Arkadia Jaksice zobacz ›
19  2013-05-26 LZS Palczyn 0:3 zobacz ›
19  2013-05-26 Arkadia Jaksice 4:1 Cukrownik PENA Tuczno zobacz ›
19  2013-05-26 LZS Wielowie¶ 1:3 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
19  2013-05-26 Pogoń II Mogilno 7:1 Promień Szczepanowo zobacz ›
19  2013-05-26 Błyskawica Broniewice 3:3 Olimpia D±browa zobacz ›
19  2013-05-26 0:3 Zagłębie Piechcin zobacz ›
20  2013-06-01 Zagłębie Piechcin 3:2 Błyskawica Broniewice zobacz ›
20  2013-06-01 Olimpia D±browa 1:3 Pogoń II Mogilno zobacz ›
20  2013-06-02 Promień Szczepanowo 4:2 LZS Wielowie¶ zobacz ›
20  2013-06-02 Zootechnik Kołuda Wielka 1:3 Arkadia Jaksice zobacz ›
20  2013-06-02 Cukrownik PENA Tuczno 3:0 LZS Palczyn zobacz ›
21  2013-06-08 Cukrownik PENA Tuczno 2:6 zobacz ›
21  2013-06-09 LZS Palczyn 0:3 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
21  2013-06-09 Arkadia Jaksice 1:2 Promień Szczepanowo zobacz ›
21  2013-06-09 LZS Wielowie¶ 0:0 Olimpia D±browa relacja ›
21  2013-06-09 Pogoń II Mogilno 3:1 Zagłębie Piechcin zobacz ›
21  2013-06-09 Błyskawica Broniewice 3:0 zobacz ›
22  2013-06-15 6:0 Błyskawica Broniewice zobacz ›
22  2013-06-15 Zagłębie Piechcin 3:0 LZS Wielowie¶ zobacz ›
22  2013-06-15 Olimpia D±browa 9:3 Arkadia Jaksice zobacz ›
22  2013-06-16 0:3 Pogoń II Mogilno zobacz ›
22  2013-06-16 Promień Szczepanowo 3:0 LZS Palczyn zobacz ›
22  2013-06-16 Zootechnik Kołuda Wielka Cukrownik PENA Tuczno 17:00
23  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka 16:00
23  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno Promień Szczepanowo 17:00
23  2013-08-29 LZS Palczyn Olimpia D±browa 16:00
23  2013-08-29 Arkadia Jaksice Zagłębie Piechcin 17:00
23  2013-08-29 LZS Wielowie¶ 11:00
23  2013-08-29 Pogoń II Mogilno Błyskawica Broniewice 16:00
24  2013-08-29 Pogoń II Mogilno 17:00
24  2013-08-29 Błyskawica Broniewice LZS Wielowie¶ 15:00
24  2013-08-29 Arkadia Jaksice 16:00
24  2013-08-29 Zagłębie Piechcin LZS Palczyn 15:00
24  2013-08-29 Olimpia D±browa Cukrownik PENA Tuczno 16:00
24  2013-08-29 Promień Szczepanowo Zootechnik Kołuda Wielka 16:00
25  2013-08-29 Promień Szczepanowo 16:30
25  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka Olimpia D±browa 16:00
25  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno Zagłębie Piechcin 16:00
25  2013-08-29 LZS Palczyn 17:00
25  2013-08-29 Arkadia Jaksice Błyskawica Broniewice 16:00
25  2013-08-29 LZS Wielowie¶ Pogoń II Mogilno 11:00
26  2013-08-29 LZS Wielowie¶ 15:30
26  2013-08-29 Pogoń II Mogilno Arkadia Jaksice 16:00
26  2013-08-29 Błyskawica Broniewice LZS Palczyn 15:00
26  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno 16:00
26  2013-08-29 Zagłębie Piechcin Zootechnik Kołuda Wielka 15:00
26  2013-08-29 Olimpia D±browa Promień Szczepanowo 16:30
27  2013-08-29 Olimpia D±browa 15:00
27  2013-08-29 Promień Szczepanowo Zagłębie Piechcin 16:00
27  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka 11:00
27  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno Błyskawica Broniewice 15:00
27  2013-08-29 LZS Palczyn Pogoń II Mogilno 16:00
27  2013-08-29 Arkadia Jaksice LZS Wielowie¶ 15:00
28  2013-08-29 Arkadia Jaksice 15:30
28  2013-08-29 LZS Wielowie¶ LZS Palczyn 15:00
28  2013-08-29 Pogoń II Mogilno Cukrownik PENA Tuczno 16:00
28  2013-08-29 Błyskawica Broniewice Zootechnik Kołuda Wielka 15:00
28  2013-08-29 Promień Szczepanowo 16:00
28  2013-08-29 Zagłębie Piechcin Olimpia D±browa 15:00
29  2013-08-29 Zagłębie Piechcin 15:00
29  2013-08-29 Olimpia D±browa 11:00
29  2013-08-29 Promień Szczepanowo Błyskawica Broniewice 14:00
29  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka Pogoń II Mogilno 15:00
29  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno LZS Wielowie¶ 15:00
29  2013-08-29 LZS Palczyn Arkadia Jaksice 15:00
30  2013-08-29 LZS Palczyn 15:30
30  2013-08-29 Arkadia Jaksice Cukrownik PENA Tuczno 16:00
30  2013-08-29 LZS Wielowie¶ Zootechnik Kołuda Wielka 14:00
30  2013-08-29 Pogoń II Mogilno Promień Szczepanowo 15:00
30  2013-08-29 Błyskawica Broniewice Olimpia D±browa 15:00
30  2013-08-29 Zagłębie Piechcin 15:00
31  2013-08-29 Zagłębie Piechcin Błyskawica Broniewice 14:00
31  2013-08-29 Olimpia D±browa Pogoń II Mogilno 13:00
31  2013-08-29 Promień Szczepanowo LZS Wielowie¶ 13:00
31  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka Arkadia Jaksice 15:00
31  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno LZS Palczyn 15:00
32  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno 14:00
32  2013-08-29 LZS Palczyn Zootechnik Kołuda Wielka 14:00
32  2013-08-29 Arkadia Jaksice Promień Szczepanowo 14:00
32  2013-08-29 LZS Wielowie¶ Olimpia D±browa 15:00
32  2013-08-29 Pogoń II Mogilno Zagłębie Piechcin 14:00
32  2013-08-29 Błyskawica Broniewice 11:00
33  2013-08-29 Błyskawica Broniewice 13:30
33  2013-08-29 Pogoń II Mogilno 13:00
33  2013-08-29 Zagłębie Piechcin LZS Wielowie¶ 13:00
33  2013-08-29 Olimpia D±browa Arkadia Jaksice 14:00
33  2013-08-29 Promień Szczepanowo LZS Palczyn 15:00
33  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka Cukrownik PENA Tuczno 14:00
34  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka 16:00
34  2013-08-29 Promień Szczepanowo Cukrownik PENA Tuczno 17:00
34  2013-08-29 Zagłębie Piechcin Arkadia Jaksice 17:00
34  2013-08-29 LZS Wielowie¶ 17:00
34  2013-08-29 Błyskawica Broniewice Pogoń II Mogilno 17:00
34  2013-08-29 Olimpia D±browa LZS Palczyn 17:00
35  2013-08-29 Pogoń II Mogilno 11:00
35  2013-08-29 LZS Wielowie¶ Błyskawica Broniewice 15:00
35  2013-08-29 Arkadia Jaksice 17:00
35  2013-08-29 LZS Palczyn Zagłębie Piechcin 17:00
35  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno Olimpia D±browa 15:00
35  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka Promień Szczepanowo 12:15
36  2013-08-29 Promień Szczepanowo 16:00
36  2013-08-29 Olimpia D±browa Zootechnik Kołuda Wielka 15:00
36  2013-08-29 Zagłębie Piechcin Cukrownik PENA Tuczno 16:00
36  2013-08-29 LZS Palczyn 17:00
36  2013-08-29 Błyskawica Broniewice Arkadia Jaksice 16:00
36  2013-08-29 Pogoń II Mogilno LZS Wielowie¶ 15:00
37  2013-08-29 LZS Wielowie¶ 17:00
37  2013-08-29 Arkadia Jaksice Pogoń II Mogilno 13:00
37  2013-08-29 LZS Palczyn Błyskawica Broniewice 17:00
37  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno 17:00
37  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka Zagłębie Piechcin 17:00
37  2013-08-29 Promień Szczepanowo Olimpia D±browa 15:00
38  2013-08-29 Olimpia D±browa 16:00
38  2013-08-29 Zagłębie Piechcin Promień Szczepanowo 17:00
38  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
38  2013-08-29 Błyskawica Broniewice Cukrownik PENA Tuczno 17:00
38  2013-08-29 Pogoń II Mogilno LZS Palczyn 17:00
38  2013-08-29 LZS Wielowie¶ Arkadia Jaksice 17:00
39  2013-08-29 Arkadia Jaksice 16:00
39  2013-08-29 LZS Palczyn LZS Wielowie¶ 17:00
39  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno Pogoń II Mogilno 13:00
39  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka Błyskawica Broniewice 17:00
39  2013-08-29 Promień Szczepanowo 17:00
39  2013-08-29 Olimpia D±browa Zagłębie Piechcin 17:00
40  2013-08-29 Zagłębie Piechcin 16:00
40  2013-08-29 Olimpia D±browa 17:00
40  2013-08-29 Błyskawica Broniewice Promień Szczepanowo 12:15
40  2013-08-29 Pogoń II Mogilno Zootechnik Kołuda Wielka 15:00
40  2013-08-29 LZS Wielowie¶ Cukrownik PENA Tuczno 16:00
40  2013-08-29 Arkadia Jaksice LZS Palczyn 17:00
41  2013-08-29 LZS Palczyn 17:00
41  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno Arkadia Jaksice 17:00
41  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka LZS Wielowie¶ 17:00
41  2013-08-29 Promień Szczepanowo Pogoń II Mogilno 16:00
41  2013-08-29 Olimpia D±browa Błyskawica Broniewice 15:00
41  2013-08-29 Zagłębie Piechcin 17:00
42  2013-08-29 Błyskawica Broniewice Zagłębie Piechcin 17:00
42  2013-08-29 Pogoń II Mogilno Olimpia D±browa 16:00
42  2013-08-29 LZS Wielowie¶ Promień Szczepanowo 17:00
42  2013-08-29 Arkadia Jaksice Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
42  2013-08-29 LZS Palczyn Cukrownik PENA Tuczno 17:00
43  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno 16:00
43  2013-08-29 Zootechnik Kołuda Wielka LZS Palczyn 17:00
43  2013-08-29 Promień Szczepanowo Arkadia Jaksice 16:00
43  2013-08-29 Olimpia D±browa LZS Wielowie¶ 15:00
43  2013-08-29 Zagłębie Piechcin Pogoń II Mogilno 16:00
43  2013-08-29 Błyskawica Broniewice 17:00
44  2013-08-29 Błyskawica Broniewice 16:00
44  2013-08-29 Pogoń II Mogilno 17:00
44  2013-08-29 LZS Wielowie¶ Zagłębie Piechcin 17:00
44  2013-08-29 Arkadia Jaksice Olimpia D±browa 16:00
44  2013-08-29 LZS Palczyn Promień Szczepanowo 17:00
44  2013-08-29 Cukrownik PENA Tuczno Zootechnik Kołuda Wielka 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2012-07-22 Noteć Gębice 6:1 Olimpia D±browa zobacz ›
2012-07-28 Olimpia D±browa 6:1 Błyskawica Broniewice zobacz ›
2012-07-31 Olimpia D±browa 5:4 Hermes Radłowo zobacz ›
2012-08-11 Olimpia D±browa 2:3 zobacz ›
2013-02-09 Hermes Radłowo 6:2 Olimpia D±browa relacja ›
2013-02-16 Olimpia D±browa 6:1 Kolorowi Krusza Zamkowa relacja ›
2013-03-03 Olimpia D±browa 3:6 LZS Ko¶cielec relacja ›
2013-03-17 Błyskawica Broniewice 2:6 Olimpia D±browa relacja ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Olimpia D±browaArkadia Jaksice
Olimpia D±browa 9:3 Arkadia Jaksice
2013-06-15, 16:00:00
Stadion w D±browie
     

Najnowsza galeria

Szalik
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 56, wczoraj: 31
ogółem: 468 941

statystyki szczegółowe