Aktualności

Worek z bramkami na koniec sezonu.

• autor: jacinho8, 2011-06-19 17:45

Błyskawica Broniewice  0 - 6  (0-2)  Olimpia Dąbrowa

11'  Michał Kozakiewicz

44'  Łukasz Olszewski

63'  Łukasz Olszewski

68'  Jacek Lewandowski

77'  Przemysław Przybysz

87'  Przemysław Przybysz

Skład:

D. Strzelecki, M. Olszewski (81' D. Maciejewski), D. Sykut, B. Rusiecki, K. Szczepaniak - P. Pachla (81' D. Brzeziński), J. Lewandowski, K. Konrad, Ł. Olszewski (65' M. Pachla) - M. Kozakiewicz (71' P. Przybysz), B. Brzykcy

Rezerwowi:

D. Brzeziński, D. Maciejewski, P. Przybysz, M. Pachla

Relacja:

1'  pierwszy strzał zawodnika Broniewic

6'  tym razem pierwsze uderzenie zawodnika Olimpii

11'  dośrodkowanie Ł. Olszewskiego, obrońcy gospodarzy i B. Brzykcy mijają się z piłką i M. Kozakiewicz strzałem w długi róg pokonuje bramkarza, 0 - 1

14'  zawodnik Błyskawicy nad bramką

29'  uderzenie zawodnika gospodarzy, broni D. Strzelecki

37'  strzał zawodnika Broniewic, D. Strzelecki wybija piłkę na rzut rożny

40'  kolejne uderzenie zawodnika Błyskawicy, na nasze szczęście zbyt lekkie

43'  silny strzał z rzutu wolnego D. Sykuta, broni bramkarza gospodarzy

44'  J. Lewandowski podaje do Ł. Olszewskiego, który mocnym uderzeniem na długi róg umieszcza piłkę w siatce, 0 - 2

KONIEC I POŁOWY

48'  K. Konrad z daleka i z trudem broni ten strzał bramkarz Błyskawicy

51'  B. Brzykcy marnuje 100% sytuację na zdobycie bramki

53'  uderzenie z dystansu K. Konrada nad bramką

61'  z rzutu wolnego zawodnik Broniewic nad bramką

63'  piękne prostopadłe podanie J. Lewandowskiego do Ł. Olszewskiego, który pokonuje bramkarza po raz drugi dzisiaj, 0 - 3

65'  boisko opuszcza zmęczony Ł. Olszewski, który zdobył dzisiaj dwie bramki i asystował przy jednej, jemu bardzo dziękujemy a na boisko wchodzi M. Pachla

68'  pięknie rozegrany rzut wolny, K. Konrad oszukuje obrońców stojących w murze, markuje strzał i podaje prostopadle do J. Lewandowskiego, który technicznym uderzeniem pokonuje bramkarza, 0 - 4

71'  P. Przybysz zastępuje doznającego urazu M. Kozakiewicza

74'  P. Przybysz otrzymuje żółtą kartkę

77'  bramkarz gospodarzy fauluje mijającego go M. Pachlę, który jednak utrzymuje się na nogach i podaje do P. Przybysza a ten dopełnia już tylko formalności, 0 - 5

79'  zawodnik Błyskawicy uderza nad bramką

81'  podwójna zmiana w naszym zespole, schodzi M. Olszewski i P. Pachla a za nich wchodzi kolejno D. Maciejewski i D. Brzeziński, którzy zaliczają tym samym swój debiut w lidze

85'  M. Pachla strzela, broni bramkarz

86'  K. Konrad strzela i piłka zatrzymuje się na spojeniu

87'  D. Sykut posyła daleką piłkę do przodu do której dobiega P. Przybysz i ładnie lobuje bramkarza i zdobywa dzisiaj swoją drugą bramkę w przeciągu 16 min. gry na boisku

KONIEC MECZU

Na ten mecz jechaliśmy bez 4 podstawowych zawodników (P. Wekwejt, K. Kasprzak, J. Koralewski i T. Erdmann) i każdy wiedział, że nie będzie łatwo.

W I połowie grało się nam trochę ciężko, nie radziliśmy sobie z dryblującymi zawodnikami Błyskawicy, którzy to oddawali dużo strzałów z dystansu na naszą bramkę lecz i tak potrafiliśmy po mimo to zdobyć dwie bramki i do szatni schodziliśmy w lepszych humorach. Mieliśmy już tak w tym sezonie kiedy to prowadziliśmy 0 - 2 a nie wygraliśmy meczu dlatego każdy na II połowę wyszedł zmotywowany.

Nasza gra wyglądała o wiele lepiej niż miało to miejsce przed przerwą czego dowodem były 4 bramki ale przede wszystkim dobra gra. Trzeba zaznaczyć, że w tym spotkaniu swój debiut zaliczyło trzech naszych zawodników. M. Olszewski spisał się dobrze na prawej obronie spędzając na boisku 81 min. D. Maciejewski i D. Brzeziński, którzy to pojawili się na murawie w 81 min. gry też nie odstawali od reszty zawodników i zagrali równie dobrze.

Cieszymy się, że udało się nam tak optymistycznie zakończyć ten sezon. Jak na razie nasz prezes i trener składają podziękowanie wszystkim zawodnikom za ten sezon i za ten dzisiejszy mecz lecz i tak na to wszystko przyjdzie jeszcze czas ponieważ w najbliższą środę na naszym stadionie o godz. 18:00 mamy zakończenie sezonu dla wszystkich naszych piłkarzy oraz dla całego zarządu.