Osłabieni nie dali rady.

• autor: jacinho8, 2011-08-21 22:26

Pogoń II Mogilno  2 - 0  (0-0)  Olimpia Dąbrowa

M. Stawicki - E. Zemke, D. Sykut, K. Szczepaniak, M. Olszewski - J. Superczyński, K. Kasprzak, K. Konrad, B. Brzykcy - M. Kozakiewicz, M. Pachla

Na zmiany wchodzili:

J. Lewandowski, D. Brzeziński, Ł. Peizert, M. Januszewski, P. Przybysz, J. Brzeziński

W ostatnim sprawdzianie przed ligą nie spisaliśmy się najlepiej przegrywając w Dąbrówce 2 - 0. Wynik jak zwykle mógł zakończyć się dla nas inaczej gdyby nie dwie zmarnowane ,,setki" Marcina Pachli. Piłka nie chciała również znaleźć drogi do bramki po strzałach Przemysława Przybysza, który to w drugiej połowie trafiał dwa razy w słupek oraz raz w poprzeczkę bramki gospodarzy. No cóż, niewykorzystane sytuacje się mszczą. Trzeba również dodać, że zagraliśmy dzisiaj bez sześciu naszych podstawowych zawodników. W tym spotkaniu nie mogli zagrać Dawid Strzelecki (nieobecny), Bartłomiej Rusiecki (kontuzja), Piotr Wekwejt (wyjazd), Patryk Pachla (kontuzja), Tomasz Erdmann (kontuzja). Nie zapominajmy również o naszym kapitanie Jakubie Koralewskim bo chociaż już długo jest kontuzjowany to niewątpliwie byłby zawodnikiem pierwszej jedenastki dlatego też zaliczamy go do zawodników, którzy nie mogli dzisiaj zagrać. Mamy jednak nadzieję, że ten rezultat nie wpłynie na sezon, który już zaczyna się za tydzień. Gratulujemy gospodarzom za wygraną ale liczymy na rewanż w lidze.

autor: ~tim 2011-08-22 18:05:39

avatar atmosfera w druzynie robi swoje.

autor: ~kibic 2011-08-22 19:32:41

avatar Dobry meczyk Panowie ! ; DrnDo zobaczenia w lidze...rnSorki za Jacka ! ; D

autor: ~Kibic 2011-08-23 11:04:34

avatar Ale jesteście słabi. A jak przegrywacie to kopiecie po nogach. Normalnie żenada.

autor: ~kibic 2011-08-23 16:37:58

avatar przecież nie było tak źle.rnnajbardziej fair ze wszystkich meczy.

autor: ~byly zawodnik 2011-08-27 05:46:18

avatar dziwne oslabiony sklad ? co to ma byc zobaczymy w lidze w tamtym sezonie tlumaczenie i zwalenie winy na tamten zarzad i trenera a teraz pewnie na kontuzje :) bo teraz trener niema pojecia co zrobic musze to zobaczyc :) ale sosnicki moze ustali sklad:) najwiekszy znawca pilki noznej zrobcie najpierw tyle co tamci a pozniej sie chwalcie rn

autor: ~tim 2011-08-27 09:04:51

avatar tamci zrobili ale burdel i go nie posprzatali. a widziales kiedykolwiek bylego trenera na meczu?! nie! bo nie interesuje go olimpia. pozdro robert ;-)