Jedziemy po 3 pkt.!

• autor: jacinho8, 2011-09-28 22:44

Znicz Rojewo obecnie zajmuje 6 miejsce w tabeli, plasują się tuż za nami. Mają zdobytych 9 pkt. (3 wygrane. 0 remisów, 2 porażki). Ustrzelili 14 bramek tracąc ich 9. Na pewno to spotkanie nie będzie należało do tych ,,łatwiejszych" ale interesują nas tylko i wyłącznie 3 pkt.
Do Rojewa jedziemy niestety bardzo osłabieni. Z powodu kontuzji nie będzie mógł zagrać oczywiście Jakub Koralewski i Michał Kozakiewicz, który doznał urazu kolana w ostatnim meczu. Z powodu zawieszenia nie zagrają również Krzysztof Konrad i Jacek Lewandowski. Bartłomiej Rusiecki wraca już do zdrowia, nie wiemy czy zaliczy swój debiut w tym sezonie ale mamy nadzieję, że tak się stanie. Najprawdopodobniej dopiero w niedzielę przed meczem będzie wiadomo czy Bartek znajdzie się w kadrze na to spotkanie.
Nie możemy pozwolić sobie na kolejną stratę punktów i do tego pojedynku musimy podejść skoncentrowani, musimy walczyć o to, żeby do Dąbrowy wrócić z komletem punktów.

boisko w Rojewie

autor: ~Tuczno 2011-09-29 23:19:40

avatar Wierzymy że dacie radę wygrac!!!Trzymamy kciuki za Was i Zyczymy powtórki z tamtego sezonu i pewnej wygranej w Rojewie.U nas sporo wzmocnień i również jedziemy do Chwaliszewa po 3pkt!!!Powodzenia życzy cały Cukrownik!!!!

autor: ~Tuczno 2011-09-29 23:24:10

avatar Hermes na pewno jeszcze straci punkty!!!Wasza grupa jest bardzo trudna ale wierzymy że to z Wami się spotkamy w następnym sezonie na bosikach A klasy!!!Po lubiliśmy Wasz zespół za charakter i mamy nadzieje że w okresie przygotowawczym spotkamy się na wspólnym sparingu w przyjaznej atmosferze!!!

autor: ~anonim 2011-09-30 21:34:42

avatar no my też was bardzo lubimy :)rn