Aktualności

Horror z happy endem.

• autor: jacinho8, 2012-05-20 21:42

Błyskawica Broniewice  3 - 4  (1-1)  Olimpia Dąbrowa

5'  Przemysław Przybysz

76'  Tomasz Erdmann

78'  Łukasz Olszewski

81'  Marcin Pachla

Skład:

D. Strzelecki - B. Rusiecki, P. Wekwejt, D. Sykut, K. Szczepaniak - P. Szymański (67' E. Zemke), J. Lewandowski, M. Pachla, Ł Olszewski - P. Przybysz (45' T. Erdmann), B. Brzykcy

Rezerwowi:

E. Zemke, T. Erdmann

5'  Jacek Lewandowski prostopadłe podanie do Przemysława Przybysza, który pokonuje bramkarza lobując go

11'  Przemysław Przybysz strzela z dystansu i bramkarz na rzut rożny

16'  kolejne podanie Lewego na skrzydło do Bartłomieja Brzykcego, który w sytuacji sam na sam posyła piłkę nad bramką gospodarzy

22'  bramka dla Błyskawicy, kopia sytuacji z 5 min. jak my zdobyliśmy bramkę

31'  sytuacja dla Broniewic, lecz na nasze szczęście napastnik uderza nad bramką

32'  kolejny strzał zawodnika gospodarzy, obok bramki

37'  Piotr Wekwejt ukarany żółtą kartką

KONIEC I POŁOWY

45'  Tomasz Erdmann za Przemysława Przybysza

49'  Lewy prostopadłe podanie do Erdka i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela wprost w niego

57'  błąd Dawida Strzeleckiego i 2 - 1

59'  zawodnik Błyskawicy pięknie ogrywa naszego obrońcę i z szesnastego metra technicznym strzałem umieszcza piłkę w siatce

61'  kolejna setka, tym razem Marcin Pachla niepotrzebnie dogrywa do Tomasza Erdmanna i marnujemy okazję na zdobycie bramki

67'  Eryk Zemke za Piotra Szymańskiego

76'  Tomasz Erdmann wykorzystuje swoją sytuację po podaniu Lewego i zmniejsza straty

78'  kolejna asysta Jacka Lewandowskiego, do Łukasza Olszewskiego, który dobrym uderzeniem w długi róg daje nam remis

81'  Marcin Pachla tym razem wykorzystuje dobre podanie Łukasza Olszewskiego i mamy 3 - 4

88'  Eryk Zemke uruchamia Erdka, który marnuje 100% okazję