Info przed sezonem.

• autor: jacinho8, 2012-08-02 09:49

Szeregi naszej drużyny zasili siódemka nowych zawodników.

Błażej Mikołajewski

Urodzony 18.03.1994r. Mieszka w Parlinku. Bramkarz. Jest wychowankiem Olimpii Dąbrowa, grał w zespole juniorskim naszego zespołu. Następnie grał na amatorskich ligach na hali i orliku. Teraz chce zacząć przygodę z seniorską piłką ale na trawiastej nawierzchni. Błażej witamy w Olimpii!

Kuba Kozłowski

Urodzony 13.03.1993r. Mieszka w Parlinku. Gra na skrzydłach pomocy ale również może występować w ataku. Podobny przykład jak Błażeja. Wychowanek naszego klubu, grał w juniorach, później na ligach amatorskich, hala, orlik i od tego sezonu będzie ponownie zawodnikiem naszej drużyny. Kuba witamy w Olimpii!

Marcin Jędrzejczak

Urodzony 30.12.1991r. Mieszka w Dąbrowie. Pomocnik/napastnik. Od juniorskiego wieku grał w Olimpii i jest oczywiście naszym wychowankiem. Kończąc wiek seniorski grał również w naszej drużynie ale przerwał te występy. Teraz ponownie witamy Marcina w Olimpii!

Rafał Błaszak

Urodzony 24.10.1991r. Mieszka w Mogilnie. Wszechstronny zawodnik, może grać na każdej pozycji w linii pomocy oraz w ataku. Wychowanek Pogoni Mogilno. Grał w juniorach Pogoni, później występował w rezerwach. Trenował z pierwszym zespołem i zaliczył kilka spotkań towarzyskich. Potem miał pewien okres przerwy w grze ze względu na studia a teraz będzie grał dla nas. Rafał witamy w Olimpii!

Dawid Gwiazda

Urodzony 06.09.1991r. Mieszka w Mogilnie. Obrońca, wychowanek Pogoni Mogilno. Grał w juniorach, występował w II drużynie Pogoni, następnie wrócił do juniorów, trenował w I drużynie lecz niestety nie zdołał przebić się do wyjściowego składu. Ostatnie dwa sezony spędził w rezerwach Pogoni. Dawid witamy w Olimpii!

Bartek Wirbicki

Urodzony 02.05.1996r. Mieszka w Dąbrowie. Jest napastnikiem ale może również występować na skrzydłach pomocy. Wychowanek Dębu Barcin. Grał tam w trampkarzach oraz juniorach młodszych. Teraz chce spróbować swoich sił w dorosłej piłce. Bartek witamy w Olimpii!

Mateusz Groń

Urodzony 17.04.1996r. Mieszka w Dąbrowie. Bramkarz. Nie mając jeszcze ukończonych 16 lat chodził na treningi naszej drużyny i okazywał chęci na to żeby grać z nami. Teraz wiek już na to pozwala dlatego Mateusz, witamy w Olimpii!

Jeśli chodzi o kadrę naszego zespołu na nowy sezon to trzeba zaznaczyć, że się trochę ona zmieniła. Jest w niej oczywiście wspomniana siódemka nowych zawodników.

Natomiast w sezonie 2012/2013 nie zobaczymy już Dawida Strzeleckiego (nie trenuje z drużyną), Michała Olszewskiego (przebywa za granicą), Bartłomieja Brzykcego (praca w delegacji nie pozwala na grę oraz treningi), Tomasza Erdmanna (kontuzja, która wyklucza go z gry aż na 9 miesięcy), Arkadiusza Meszyńskiego (?).

Jeśli chodzi o kontuzjowanych zawodników to na chwilę obecną jest ich trzech:

Dominik Brzeziński (wypadek na poligonie wojskowym, treningi powinien wznowić w październiku).

Jakub Koralewski (odnowiła się kontuzja kolana lecz w najbliższym czasie powinien wrócić do gry).

Michał Kozakiewicz (kontuzja kolana, w najbliższym czasie wznowi treningi).

Więc nasza kadra na obecny sezon będzie liczyła 27 zawodników (z grającym trenerem). Średnia wieku naszego zespołu wynosi:  21,3

Liczymy na to, że nowi zawodnicy wzmocnią naszą drużynę i będą spisywać się jak najlepiej. Im oraz pozostałym życzymy jak najlepszych występów dla nas. Tym co już nie zagrają w tym sezonie dla naszego zespołu, dziękujemy za grę a kontuzjowanym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

W najbliższym czasie podamy na stronie informację kto zostanie kapitanem na nowy sezon oraz jego zastępcę oraz trzeciego kapitana.

autor: ~lewus 2012-08-02 12:53:54

avatar bede musial pomyslec z krokodylem o zakonczeniu kariery bo zawyzam srednia wieku :P

autor: ~7qbus7 2012-08-02 17:22:43

avatar sprostowanie kontuzja mi się nie odnowiła wtedy już bym w tym sezonie nie zagrał odczuwałem bóle ale już jadę na pełnych obrotach POZDRAWIAM ;D