Statystyki drużyny

Aktualności

Derby są nasze!

• autor: jacinho8, 2013-04-28 11:59

Do derbowego spotkania podeszliśmy osłabieni, zabrakło kilku czołowych zawodników z kadry a na ławce rezerwowych co rzadko zdarza się w naszym zespole usiadło tylko dwóch zawodników (Mateusz Groń i Patryk Szydłowski). W protokole meczowym zostały wypełnione cztery rubryki ponieważ bracia Pachla dojechali na mecz w drugiej połowie. Warto zaznaczyć, że trener Piotr Dobrzyński rozpoczął to spotkanie w wyjściowej ,,11". W bramce Mateusz Stawicki. W obronie od prawej: Dawid Gwiazda, Piotr Wekwejt, Daniel Sykut i Łukasz Peizert. W pomocy role defensorów pełnił nasz trener razem z kapitanem Jakubem Koralewskim. Na prawej flance grał Tomasz Edrmann, na lewej Krzysztof Konrad, ofensywnie ustawiony był Rafał Błaszak a na szpicy wystąpił młody Tomek Guziołek.

Relacja z meczu:

6'  R. Błaszak mija bramkarza, ma pustą bramkę i... trafia w boczną siatkę

11'  strzał Erdka, broni bramkarz

11'  prawą stroną podanie D. Gwiazdy do T. Guziołka, który długo się nie zastanawiąc uderzył na bramkę, błąd popełnił golkiper gości i piłka ląduje w siatce, 1 - 0!

18'  K. Konrad, nie strzela karnego, broni bramkarz

28'  żółta kartka dla Promienia

32'  z prawej strony boiska wrzutka w pole karne D. Sykuta, piłkę w ostatniej chwili zauważył nasz kapitan i oddaje strzał obok bramki

33'  zawodnik Szczepanowa uderza na naszą bramkę, broni Stawik

34'  ładny strzał zawodnika gości ale na posterunku jest M. Stawicki

KONIEC I POŁOWY!

54'  niepokryty na prawej stronie zawodnik Promienia popędził sam na sam na naszą bramkę i po raz kolejny M. Stawicki udanie interweniuje

66'  Patry Pachla zmienia naszego trenera

70'  bardzo dobrze grającego dzisiaj Tomka Guziołka zmienia Marcin Pachla

84'  kolejna zmiana w naszej ekipie, Erdka zastępuje na boisku Patryk Szydłowski

88'  R. Błaszak przejmuje odbitą piłkę przez bramkarza i pewnym, silnym uderzeniem pakuje futbolówkę pod poprzeczkę, 2 - 0!

KONIEC MECZU!

Patrząc na poziom B klasy spotkanie derbowe nie zachwyciło. Było dużo gry w środkwej strefie boiska. Oczywiście jak to podczas derbów nie zabrakło ostrych starć i zgrzytów między zawodnikami. Na szczęście nikt nie zszedł z murawy z urazem lub kontuzją a przede wszystkim dla nas liczy się to, że do kolejnego meczu z Promieniem to Olimpia będzie rządziła w Gminie! Dziękujemy gościom za ten pojedynek, wszystkim piłkarzom oraz kibicom.