GLZS Olimpia Dąbrowa - strona nieoficjalna

Zootechnik Kołuda Wielka Cukrownik PENA Tuczno

Czas na lidera!

• autor: jacinho8, 2013-05-03 08:05

Po potwierdzeniu dominacji w Gminie przychodzi czas na spotkanie z liderem i tutaj również musimy pokazać się z jak najlepszej strony.
Piast pewnie kroczy ku wygraniu ligi ale każdy błąd może kosztować ich utraty pozycji lidera co automatycznie zwolniło by ich z awansu do A klasy. Jak do tej pory Kołodziejewo w tym sezonie tylko raz zremisowało (w Piechcinie 2 - 2) i w tej rundzie ponieśli pierwszą porażkę w Dąbrówce z rezerwami Pogoni 1 - 0. 40 pkt. na swoim koncie. Najwięcej zdobytych bramek bo aż 77 i straconych tylko 15. Liczby mówią same za siebie. W ostatniej kolejce Piast strzelił Wielowsi 12 bramek, nie tracąc żadnej i to na ich terenie. Ostoja naszej ekipy Krzysztof Kasprzak, który od początku wiosny rezprezentuje barwy Kołodziejewa zdobył jedną z bramek. Ten mecz będzie dla niego spotkaniem ze swoimi przyjaciółmi ale zapewne na boisku tego widać nie będzie.
Z Piastem potrafimy grać co pokazują statystyki. W ostatnich 21 pojedynkach  zwyciężaliśmy 11 razy, 5 razy remisując i tyle samo razy przegrywając. Bilans bramkowy również przemawia za nami. Rywalom strzeliliśmy 55 bramek i straciliśmy 37.
W najbliższą niedzielę to zespół prowadzony przez Roberta Padoła jest zdecydowanym faworytem ale damy z siebie wszystko, chcemy pokazać niedowiarkom, że nie odstajemy od czołówki.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie do Kołodziejewa w nabliższą niedzielę. Pierwszy gwizdek o godz. 16:00!

Sedziują:

Jacek Siwa  (Trzemeszno)

Rafał Podlewski  (Izdebno)

Piotr Krawczyk  (Janowiec Wlkp)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Olimpia DąbrowaArkadia Jaksice
Olimpia Dąbrowa 9:3 Arkadia Jaksice