B. Mikołajewski - Ł. Peizert, D. Gwiazda, D. Sykut, B. Rusiecki - T. Ermdann (57' K. Kozłowski), J. Lewandowski, J. Koralewski  (80'  P. Szydłowski), K. Konrad  (72'  A. Wilk) - M. Pachla  (64'  T. Guziołek), R. Błaszak

Rezerwowi:

M. Groń, P. Szydłowski, K. Kozłowski, A. Wilk, T. Guziołek

Relacja:

11'  przypadkowa piłka w nasze pole karne, sam na sam zawodnik Wielowsi, broni Błażej

13'  prawą stroną zawodnik gospodarzy oddaje strzał w boczną siatkę

18'  Rafał decyduje się na uderzenie z daleka, broni bramkarz

24'  błąd w naszej obronie, dośrodkowanie po ziemi w pole karne i zawodnik Wielowsi przenosi piłkę nad bramką z 6 m

26'  Kondzio uderza na bramkę z rzutu wolnego i w ostatniej chwili bramkarz wybija piłkę na rzut rożny

28'  strzał K. Konrada w środek bramki

33'  aktywny Kondzio przeprowadza rajd, mija kilku obrońców, wbiega w pole karne i mając tylko bramkarza przed sobą przenosi piłkę nad poprzeczką

37'  dośrodkowanie Peizerta, Gwiazda głową, nad bramką

40'  Kondzio obok bramki

41'  dośrodkowanie Konrada z rzutu rożnego, najwyżej wyskakuje nasz kapitan ale bardzo dobra interwencja bramkarza Wielowsi

43'  nie wiadomo z jakich względów sędzia kończy pierwszą połowę

Przy takim upale jaki dzisiaj był chciał jeszcze zrobić 5-cio minutową przerwę, jednak po namowie naszego kapitana J. Koralewskiego przedłużył ją do 10 min. Dziękujemy :)

KONIEC I POŁOWY

57'  pierwsza zmiana w naszych szeregach, Kuba Kozłowski zmienia Erdka

64'  T. Guziołek melduje się na murawie w miejsce Marcina Pachli

66'  ładny strzał Lewandowskiego, niestety piłka zatrzymuje się na słupku

68'  bardzo ładne podanie Lewego do Rafała, który oddaje strzał tuż obok słupka

72'  kolejna zmiana, na boisko wbiega Adrian Wilk, który zmienia Kondzia

77'  zawodnik gospodarzy przejmuje piłkę w naszym polu karnym i oddaje strzał obok bramki

80'  P. Szydłowski zmienia Jakuba Koralewskiego

81'  doskonała okazja na zdobycie bramki ale Rafał zbyt szybko i nerwowo i piłka po jego uderzenieu przelatuje obok bramki

84'  T. Guziołek dobrze popędził prawą stroną, oddał strzał, broni bramkarz i po chwili Wilk również uderza na bramkę Wielowsi, broni po raz kolejny bramkarz

87'  strzał zawodnika gospodarzy nad bramką

90+2'  koniec meczu

Krótko podsumowując zremisowaliśmy ten mecz na własne życzenie ponieważ mając tyle dogodnych sytuacji powinniśmy spokojnie chociaż raz pokonać bramkarza Wielowsi. Niestety to nam się nie udało, sami chyba nie wiemy do końca dlaczego i po tym spotkaniu dopisujemy sobie tylko 1 pkt.

Swoją drogą to co robiła dzisiaj trójka arbitrów to przechodziło czasami ludzkie pojęcie i tylko współczuć drużynom, którym Panowie będą sędziować...