Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Derby Gminy dla...

• autor: jacinho8, 2011-05-15 15:41
Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Derby Gminy dla Szczepanowa.

Olimpia Dąbrowa  0 - 1  (0-0)  Promień Szczepanowo

86'  bramka dla Promienia

Skład:

D. Strzelecki, B. Rusiecki, D. Sykut. P. Wekwejt, K. Szczepaniak - P. Pachla (46' P. Przybysz), K. Kasprzak, K. Konrad, Ł. Olszewski (71' M. Jędrzejczak) - T. Erdmann, B. Brzykcy (61' A. Meszyński)

Rezerwowi:

D. Brzeziński, J. Lewandowski, P. Olszewski, M. Jędrzejczak, P. Przybysz, M. Pachla, A. Meszyński

Relacja:

14'  K. Kasprzak obok bramki

23'  K. Kasprzak strzela wysoko nad bramką

24'  po podaniu od K. Kasprzaka B. Brzykcy uderzył piłkę obok bocznej siatki

32'  uderzenie zawodnika Promienia, broni D. Strzelecki

33'  K. Kasprzak podaje do T. Erdmanna, ten mija obrońce, strzela ale bramkarz Szczepanowa wybija piłkę na rzut rożny

42'  K. Konrad uderzył wprost w bramkarza po dośrodkowaniu T. Erdmanna

44'  silny strzał K. Kasprzaka obok bramki

KONIEC I POŁOWY

46'  zmiana w zespole gospodarzy, za P. Pachlę wchodzi P. Przybysz

49'  po błędzie obrony Promienia P. Przybysz strzelił technicznie lecz piłka przelatuje obok słupka

61'  P. Przybysz podaje do K. Konrada i znowu piłka nie potrafi znalezć drogi do bramki

61'  schodzącego z boiska B. Brzykcego zastępuje A. Meszyński

71'  ostatnia zmiana w Olimpii, za Ł. Olszewskiego wchodzi M. Jędrzejczak

73'  uderzenie K. Kasprzaka i... obok bramki

78'  zbyt lekki strzał M. Jędrzejczaka, broni bramkarz Szczepanowa

86'  piłka zagrana w stronę bramki gospodarzy, obrona staje, do piłki wychodzi D. Strzelecki, wślizgiem próbuje wybić piłkę, mija się z nią i zawodnik Promienia nie ma problemu z umieszczeniem piłki do pustej bramki, 0 - 1!

89'  tym razem D. Strzelecki wybija piłkę po groznym uderzeniu piłkarza gości na rzut rożny

KONIEC MECZU

Przez najbliższy czas to Promień będzie rządził w Gminie Dąbrowa. Nie potrafiliśmy zdobyć bramki po mimo tylu dogodnych sytuacji, graliśmy dobrze lecz w meczu ligowym liczy się to, co jest w siatce i właśnie po niefortunnym błędzie naszego bramkarza Szczepanowo zdobyło gola w samej końcówce meczu i już było nam bardzo ciężko coś zmienić w tym spotkaniu. Również niewątpliwie powodem naszej porażki był brak skuteczności. Taki jest futbol... ale nie można się załamywać i co dużo rozmyślać. Przegraliśmy i teraz trzeba się podnieść po tak bolesnej porażce i musimy pokazać, że potrafimy to zrobić!